Uroczystości i imprezy szkolne

Informacje przeniesione do Archiwum 2019/2020

Gala 60 lecia Szkoły dla uczniów

W poniedziałek 27 listopada uczniowie szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w Gali obchodów 60 lecia szkoły. Na Gali rozdano dyplomy i nagrody laureatom szkolnych konkursów, organizowanych z okazji obchodów 60 lecia.

Gala 60 lecia Szkoły

Foto X-art Studio Magdalena Bryzek

Uroczysty Apel z Okazji Święta Niepodległości

W piątek 10 listopada, tuż przed  Świętem Niepodległości uczniowie całej szkoły mieli okazję uczestniczyć w uroczystym apelu z tej okazji.

Uroczyste pasowanie na ucznia w roku szkolnym 2023/2024

W piątek 6 października odbyło sie uroczyste pasownie na ucznia klasy 1. Tego dnia wszyscy uczniowe obecni na uroczystosci złożyli uroczyste przyrzeczenie i zostali pasowani na uczniów przez p.Dyrektor Annę Krasuską. W uroczystości wzięli udział wychowawcy klas pierwszych, wychowawcy klas 3 i nauczyciele oraz uczniowie klas 3 i rodzice.

Dzień Języków Obcych

W obchodach tego dnia wzięła udział każda klasa w szkole i oddział przedszkolny. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Wraz zrozpoczęciem roku szkolnego odwiedzili naszą szkołę goscie: Radny Gminy Piaseczno p. Michał Rosa, Burmstrz p. Daniel Putkiewicz i Wiceburmistrz p. Hanna Kułakowska - Michalak. Podczas uroczystości p. Dyrektor Anna Krasuska otrzymała powierzenie funkcji dyrektora szkoły.

Zakończenie roku 2022/2023 klas 8

Klasy ósme jako pierwsze zakończyły rok szkolny. Uczniowie wyróżniający sie w nauce oraz konkursach przedmiotowych, w pracy na rzecz szkoły i w osiagnięciach sportowych otrzymali nagrody i dyplomy uznania. Rodzice uczniów wyrózniających się otrzymali listy gratulacyjne. Pani Dyrektor Anna Krasuska gratulowała uczniom i rodzicom wyróznień. Po raz pierwszy naszą szkołę podstawową ukończyli ukraińscy uczniowie z oddziału przygotowawczego.

Zakończenie roku 2022/2023 klas 6 - 7