Mobilność kadry edukacji szkolnej z POWER 2016/2017

2017-01-14

Serdecznie zapraszamy do lektury relacji naszych nauczycieli ze szkoleń zagranicznych finansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach projektu Mobilność kadry edukacji szkolnej.

Marzycielska poczta

2017-01-14

"Dzieci z klasy 3, Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołkowie przed świętami Bożego Narodzenia pisały kartki świąteczne do Karolinki, Nikoli oraz Kuby. Radość jaką miały dzieci na twarzach podczas pisania listów jest nie do opisania! :) Cała klasa bardzo mocno się zaangażowała i każdy na miarę swoich sił robił kartkę prosto z serduszka." :)

Relacja dotycząca organizowanej na terenie naszej szkoły akcji "Marzycielska poczya" - https://marzycielskapoczta.pl/szkola-podstawowa-nr-3-w-golkowie/

XIII międzynarodowy Konkurs Kartograficzny im. Barbary Petchenik-"KOCHAMY MAPY"

2017-01-01

XIII międzynarodowy Konkurs Kartograficzny im. Barbary Petchenik

Międzynarodowa Asocjacja Kartograficzna, Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego, Instytut Geodezji i Kartografii oraz Zakład Geoinformatyki, Kartografii i Teledetekcji Uniwersytetu Warszawskiego

uprzejmie zapraszają uczniów klas V i VI do udziału w kolejnym konkursie na pracę o charakterze kartograficznym poruszającą tematykę:

„Kochamy mapy” („WE LOVE MAPS”)

Dzwonki - wariant B (lekcje skrócone)

2016-12-13

Propozycje nowej podstawy programowej /reforma oświaty

2016-12-03

Propozycje nowej podstawy programowej w zreformowanej szkole powszechnej.

Propozycje siatki godzin w szkole powszechnej / reforma

2016-12-03

Proponowane siatki godzin w szkole podstawowej po reformie.

Konkursy w roku szkolnym 2016/17 - zapraszamy do udziału

2016-10-12

Projekt e-twinning

2016-10-12

W tym roku klasa Vb nawiązała współpracę ze szkołą w Saint Boi w Hiszpanii w ramach realizowania projektu e-twinning.

Temat projektu brzmi Playing with words. Uczniowie będą wymieniać listy, rozmawiać, czytać  i pisać opowiadania w języku angielskim, a efekty ich pracy będą publikowane na stronie twinspace.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z partnerskiej szkoły http://santboi.salesians.cat/index.php/la-nostra-escola/instal-lacions

2016-09-03
Przypominamy czas rozpoczęcia poszczególnych lekcji - dzwonki. Informacja ta na stałe zamieszczona jest na stronie internetowej w zakładce głównej - STRONA STARTOWA.
W razie problemów z wyszukiwaniem informacji na stronie proszę o korzystanie z naszej wyszukiwarki , w której wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę.

Dni dodatkowo wolne w roku szkolnym 2016/17

2016-09-02

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN zmieniającym rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego z dnia 5 października 2010 roku (Dz. U. Nr 186, poz. 1245) Dyrektor Zespołu Szkół w Piasecznie informuje o terminach dni dodatkowo wolnych od zajęć edukacyjno-wychowawczych w roku szkolnym 2016/2017.

Poniedziałek, 2017-01-23

Imieniny: Fernandy, Jana