Zbiórka darów dla schroniska"Na Paluchu" - Podziękowanie.

2017-06-09

Drodzy Darczyńcy,

serdecznie dziękujemy za włączenie się do zbiórki darów dla zwierząt, przebywających  w schronisku dla zwierząt Na Paluchu!

Lato w mieście 2017

2017-05-20

W dniach 24.07- 4.08 organizowana jest w szkole akcja Lato w mieście.  Zajęcia odbywać się będą w godzinach 9-15.

Preparat odstraszający dziki - informacja Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

2017-04-29

Pismo od II Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno dot. aplikacji preparatu odstraszającego dziki w pobliżu wskazanych placówek oświatowych.

Komunikat o strajku 31.03.2017

2017-04-08

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Chciałabym Państwu podziękować za zrozumienie niełatwej dla nas sytuacji związanej z odbywającym się w piątek 31 marca 2017r. strajkiem pracowników oświaty w niektórych gminnych placówkach. Z informacji, które napływają do mnie ze szkół i przedszkoli wynika, że zdecydowana większość dzieci została tego dnia w domach, co z pewnością wpłynęło na reorganizację Państwa dnia i planów.  W imieniu własnym i Dyrektorów strajkujących placówek dziękuję za wspaniałą współpracę, wyrozumiałość oraz zaakceptowanie decyzji pracowników oświaty, którzy chcieli poprzez strajk wyrazić swoją dezaprobatę dotyczącą zmian w systemie edukacji.

Burmistrz Hanna Kułakowska -Michalak

Spotkanie informacyjne o projekcie PO WER w ZSP w Piasecznie

2017-04-01

W dniu 21 marca 2017 o godzinie 17.00 w ZSP w Piasecznie odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące projektu PO WER Mobilność edukacji kadry szkolnej. W spotkaniu brali udział nauczyciele, którzy w roku 2016 brali udział w wyjazdach szkoleniowych w Wielkiej Brytanii i Niemczech, pani Dyrektor Alicja Czarnecka oraz zaproszeni goście - zastępca burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak oraz nauczyciele ze szkół gminnych.

Mobilność kadry edukacji szkolnej z POWER 2016/2017

2017-01-14

Serdecznie zapraszamy do lektury relacji naszych nauczycieli ze szkoleń zagranicznych finansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach projektu Mobilność kadry edukacji szkolnej.

2016-12-14
Przypominamy czas rozpoczęcia poszczególnych lekcji - dzwonki. Informacja ta na stałe zamieszczona jest na stronie internetowej w zakładce głównej - STRONA STARTOWA.
W razie problemów z wyszukiwaniem informacji na stronie proszę o korzystanie z naszej wyszukiwarki , w której wystarczy wpisać wyszukiwaną frazę.

Dzwonki - wariant B (lekcje skrócone)

2016-12-13

Propozycje nowej podstawy programowej /reforma oświaty

2016-12-03

Propozycje nowej podstawy programowej w zreformowanej szkole powszechnej.

Propozycje siatki godzin w szkole powszechnej / reforma

2016-12-03

Proponowane siatki godzin w szkole podstawowej po reformie.

Niedziela, 2017-06-25

Imieniny: Łucji, Witolda