Jesteś tutaj:Start

Dzisiaj na tablicy

Aktualności

Zaproszenie na Konferencję "Walka z depresją u dzieci i młodzieży w województwie mazowieckim"

Szanowni Państwo,
z okazji światowego dnia Walki z Depresją, Wydział Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie serdecznie zapraszają na szkolenie Walka z depresją u dzieci i młodzieży w województwie mazowieckim,
które odbędzie się w formule on-line
w dniu 8 marca 2024 r. w godzinach 10.00 -12.45

Szczegóły w plikach do pobrania

Zaproszenie na Konferencję ''Nie bądź obojętny… - o zdrowiu psychicznym i kryzysach emocjonalnych raz jeszcze''

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji
Nie bądź obojętny… - o zdrowiu psychicznym i kryzysach emocjonalnych raz jeszcze, która odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie i on-line)
w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli
w Warszawie przy ul. Świętojerskiej 9,
w dniu 22 lutego 2024 r. w godzinach 10.00 – 15.00

Szczegóły w plikach do pobrania

Lista dobrych praktyk

Projekt „Lista dobrych praktyk MSWM są to  postulaty dotyczące edukacji ekologiczno-klimatycznej dzieci i młodzieży przygotowane przez Komisję Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Wsi Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego w związku z pogarszającym się stanem środowiska naturalnego oraz klimatu.

Rekrutacja na rok 2024/2025

Szanowni Państwo

W załączeniu w plikach do pobrania zamieszczamy dokumenty regulujące  terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminy składania dokumentów do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas pierwszych szkół podstawowych oraz oddziałów sportowych i dwujęzycznych prowadzonych przez Gminę Piaseczno na rok szkolny 2024/2025.

Jak w ubiegłym roku rekrutacja podstawowa odbędzie się w systemie NABO.

Gala 60 lecia Szkoły dla uczniów

W poniedziałek 27 listopada uczniowie szkoły wraz z nauczycielami uczestniczyli w Gali obchodów 60 lecia szkoły. Na Gali rozdano dyplomy i nagrody laureatom szkolnych konkursów, organizowanych z okazji obchodów 60 lecia.

Gala 60 lecia Szkoły

Foto X-art Studio Magdalena Bryzek

Uroczysty Apel z Okazji Święta Niepodległości

W piątek 10 listopada, tuż przed  Świętem Niepodległości uczniowie całej szkoły mieli okazję uczestniczyć w uroczystym apelu z tej okazji.