Archiwum 2020/2021

Konkurs "Unia Europejska moich marzeń"

Jest to konkurs polegający na napisaniu felietonu na temat "Unia Europejska moich marzeń".  Prace należy zgłaszać do  14 października . Nagrodą główną dla autorów ośmiu najlepszych prac będzie wyjazd do Brukseli, zwiedzanie Parlamentu Europejskiego, spotkanie z europosłem oraz szereg atrakcji, które pozwolą zwycięzcom lepiej poznać mechanizmy funkcjonowania Unii Europejskiej.

W plikach do pobrania znajduje się Regulamin Konkursu zawierający wszystkie informacje dotyczące sposobu przystąpienia do konkursu i jego realizacji.

X edycja Konkursu "Mazowieckie Barwy Wolontariatu"

„Mazowieckie Barwy Wolontariatu” to konkurs w którym samorząd województwa mazowieckiego chce uhonorować osoby zaangażowane w pracę charytatywną.  Z tej okazji radni Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego przygotowali film informujący o tym przedsięwzięciu. W imieniu młodzieżowych radnych prosimy o zapoznanie się z postem https://www.facebook.com/watch/?v=1760258910798288&extid=IyOZfqy1tjRy2VDq . Kandydatów mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe i samorządowe, a także osoby fizyczne korzystające z pomocy wolontariuszy. Możliwe jest również zgłoszenie własnej kandydatury. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 września br.
Poniżej w plikach do pobrania znajduje się Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy.

ZWYCIĘZCY I EDYCJI KONKURSU „Unia Europejska Moich Marzeń”!

Nasz uczeń Józek Ciechomski znalazł się w ósemce finalistów konkursu „Unia Europejska Moich Marzeń”!

Misiowy Konkurs Plastyczny

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada, zachęcamy uczniów klas O-III do udziału w misiowym konkursie plastycznym. Zadaniem uczestnika jest wykonanie, narysowanie misia przy użyciu dwóch kolorów: czarnego i białego. Więcej szczegółów w regulaminie konkursu. Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć pracę do biblioteki przy ul. Kościuszki 49 i kartę zgłoszenia.

Szczegóły na https://tiny.pl/7kgbm

Wyróżnienia w Powiatowym Przyrodniczym Konkursie Edukacyjnym "Nocne życie lasu"

Z przyjemnością informujemy, że w Powiatowym Przyrodniczym Konkursie Edukacyjnym "Nocne życie lasu", organizowanym przez Mazowiecki Zespół Parków Krajobrazowych , Gminę Piaseczno oraz Nadleśnictwo Chojnów, uczniowie naszej szkoły , w kategorii klas 7-8 i absolwenci,  otrzymali - Tymon Lubowicki, uczeń klasy 8b - wyróżnienie, Igor Kępiński , uczeń klasy 8b wyróżnienie dodatkowe.
Cieszymy się i gratulujemy wyróżnionym!!!
Pomimo przerwy spowodowanej pandemią w reaktywowanym finale konkursu wzięło łącznie udział 10 uczniów naszej szkoły z klas 6-8.
Wszystkim dziękujemy za udział w poszczególnych etapach konkursu i warsztatach online, przygotowania  i poświęcony czas .
Dziękujemy!!!

Konkurs "Dzień Czarnego Kota"

Biblioteka Publiczna w Piasecznie ogłasza Konkurs z okazji Dnia Czarnego Kota!

Do wygrania bony upominkowe do salonów Empik oraz Vouchery na wejście do parku trampolin.

Zadanie konkursowe zależne jest od kategorii wiekowej:

1. Kategoria I, dzieci i młodzież do 15 roku życia – Stwórz mem o czarnym kocie!
  2. Kategoria II, młodzież od ukończonego 16 roku życia i dorośli – Zaprojektuj zakładkę z czarnym kotem!

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pędzlem malowane"

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piasecznie zaprasza do udziału w X edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego. Więcej informacji o konkursie w Plikach do pobrania zamieszczonych poniżej.

Walentynka dla serca - konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny organizowany przez Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w Piasecznie, w celu promowania zdrowego trybu życia oraz pozytywnych postaw i działań na rzecz własnego zdrowia i zdrowia najbliższych.

Regulamin konkursu zamieszczony w plikach do pobrania.

Pierwszy dzień wiosny - zaproszenie do konkursu

Zdjęcia prac należy przesyłać  do 23.03.2021 roku na mail  samorzaduczniowski@sp3piaseczno.pl   Link do quizu zostanie udostępniony na Forms.

Wyróżnienie w konkursie "Bioróżnorodność terenów otwartych"

Miło nam poinformować , że w ostatnim etapie powiatowego konkursu " Bioróżnorodność terenów otwartych " nasza uczennica z klasy 5a w kategorii 1 klas 4-6
Hanna Wieczorkiewicz uzyskała wyróżnienie.
W sumie w tej kategorii udział wzięły 4 osoby z klas 4-6.
W drugiej kategorii klas 7-8 wzięło udział troje uczniów z klas 7-8.
Wszystkim uczniom bardzo dziękujemy za duży wkład pracy w przygotowanie się do konkursu , udział w zdalnych warsztatach i gratulujemy uzyskanych wyników !!!