Manga? Banzai! – konkurs Biblioteki Publicznej w Piasecznie

Multicentrum zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w rysunkowym konkursie, pt.: “Manga? Banzai!”. Zadaniem konkursowym jest stworzenie pracy plastycznej, przedstawiającej postać występującą w dowolnej serii mangi lub anime.

Pracę Konkursową można wykonać za pomocą dowolnego programu komputerowego lub ręcznie dowolną techniką w formie pracy plastycznej.

Praca Konkursowa musi być wielkości formatu A4 oraz zostać zapisana w formacie JPG lub PNG. W przypadku pracy plastycznej należy wykonać jej wyraźny skan

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić Kartę Zgłoszenia, a następnie przesłać ją drogą mailową wraz z załączoną Pracą Konkursową na adres: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl. Prosimy podanie tytułu pracy.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy 16.12.2020 r. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do piątku 18.12.2020 r.

Udział w Konkursie i związane z nim udostępnienie danych są dobrowolne i jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu.

Fascynujesz się światem mangi i anime? Lubisz rysować postaci z komiksów? Nie zastanawiaj się długo i weź udział w konkursie! Laureaci dostaną nagrody rzeczowe.

Na laureatów czekają karnety do Parku Trampolin Jump!

Więcej informacji: https://biblioteka-piaseczno.pl/manga-banzai-konkurs/